+48 506 064 642pralniakontrast@gmail.com

Pranie odzieży roboczej

fot2Pralnia Kontrast to nie tylko pranie odzieży medycznej – pościeli szpitalnej i uniformów. Współpracujemy z wieloma przedsiębiorstwami oferując pranie odzieży roboczej i ubrań pracowniczych. Wszystkie zlecenia wykonujemy terminowo i rzetelnie, dzięki czemu nasi klienci są zadowoleni ze świadczonych przez nas usług. Jesteśmy firmą niezwykle kompetentną i profesjonalną, a swoje działania opieramy na budowaniu relacji z naszymi klientami. Niestraszna jest nam odzież robocza budowlana, laboratoryjna czy przemysłowa, którą w razie potrzeby możemy wymieniać na nową.

Zapewniamy kompleksową realizację usług w zakresie wynajmu i serwisu odzieży roboczej. Nasza oferta spełnia najwyższe standardy - szybkie i dokładne pranie odzieży roboczej odbywa się z wykorzystaniem nowoczesnych technologii i systemów. Stosujemy przy tym jedynie wysokiej jakości środki chemiczne. W ten sposób możemy dostarczyć Klientom idealnie czystą odzież roboczą.
Podstawą naszego działania jest:
- dostarczenie w formie wynajmu, odpowiedniej ilości kompletów odzieży roboczej spełniającą odpowiednie normy, w ustalonych terminach;
- personalne oznakowanie odzieży
– znakowanie odzieży indywidualnym kodem, umieszczonym trwale na odzieży;
- regularna wymiana odzieży zabrudzonej na czystą transportem naszej firmy;
- naprawa uszkodzeń odzieży roboczej;
- w razie potrzeb wymiana odzieży zużytej na odzież nową;
- wynajem szafek odzieżowych na odzież czystą i zabrudzoną, spełniającą wymogi HACCP.